Program Zlatého fondu

Projekce nejvýznamnějších filmů světové i domácí kinematografie každý čtvrtek od 16 hodin. Všechna představení jsou opatřena úvodem.

Na většinu projekcí Zlatého fondu (ZF) vstup pouze zdarma na průkazku! Vlastníci průkazky ZF mají o 50% levnější průkaz ART a další slevy a výhody.

Po zaregistrování zde si před libovolným představením můžete zakoupit průkaz (70 Kč) opravňující ke slevě na tato představení. Více informací po rozkliknutí obrázku níže!

Průkazka Zlatého fondu

Projekt Zlatý fond kinematografie finančně podporuje:

Logo Zlínského kraje.

datumčasmístofilmtypdélka
čt 24.04.16:00HvězdaBohémský životZlatý fond100 min.
st 30.04.16:00HvězdaOstře sledované vlaky (10..Zlatý fond92 min.
Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

Koncert pro Krtka

aktuality

Tristana a Isoldu nahradí Capriccio

Přímý přenos opery Tristan a Isolda, který se měl konat v úterý 29. 4. od 18 hodin se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme ve stejném termínu na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

Velikonoční koncert Berlínských filharmoniků živě

Nemáte-li možnost zúčastnit se letošního Velikonočního koncertu v německém Baden-Badenu v podání Berlínské filharmonie a pod taktovkou Sira Simona Rattlea, můžete být při tom v přímém přenosu na plátně kina Hvězda Uherské Hradiště v neděli 20. 4. od 18 hodin. Hvězdou podvečera bude virtuozní, oceňovaná violončelistka Sol Gabeta.

Soutěžte s ICM Uherské Hradiště o lístky do kina!

výstavy

 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200