Canisterapie v obraze

Hvězda - vestibul, čtvrtek 19.02. 16:00,

Canisterapeutické centrum Zlín ve spolupráci s Městskými kiny Uh.Hradiště uvádí v prostorách uherskohradišťského kina Hvězda výstavu fotografií mapující jeho tříletou činnost. Cílem akce je seznámení veřejnosti s léčivými účinky psa na člověka, s takzvanou metodou canisterapie. Canisterapeutické centrum, které ve Zlíně funguje tři roky, je jediným zařízením svého druhu ve Zlínském kraji. Kromě poskytování canisterapie se věnuje i výcviku a předáváním zkušeností novým týmům, tedy psům a jejich pánům. Na vernisáži budete moci shlédnout videoukázku polohování, bude promítán videošot o Canisterapeutickém centru a jeho činnosti, budou zde přítomni canisterapeuti se svými psi aj. Součástí vernisáže bude také veřejná dražba fotografií, jejíž výtěžek bude věnován právě Canisterapeutickému centru Zlín. Společná vernisáž výstav (Canisterapie v obraze, Život nejen na kolech) se uskuteční ve čtvrtek 19. února od 16 hodin. (Od 17.00 hod. jako volný doprovodný program navíc promítáme slavný snímek Rain man.)

Oficiální webová stránka: www.canisterapie-zlin.cz
Obrázky, fotografie

 
Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

Koncert pro Krtka

aktuality

Tristana a Isoldu nahradí Capriccio

Přímý přenos opery Tristan a Isolda, který se měl konat v úterý 29. 4. od 18 hodin se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme ve stejném termínu na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

Velikonoční koncert Berlínských filharmoniků živě

Nemáte-li možnost zúčastnit se letošního Velikonočního koncertu v německém Baden-Badenu v podání Berlínské filharmonie a pod taktovkou Sira Simona Rattlea, můžete být při tom v přímém přenosu na plátně kina Hvězda Uherské Hradiště v neděli 20. 4. od 18 hodin. Hvězdou podvečera bude virtuozní, oceňovaná violončelistka Sol Gabeta.

Soutěžte s ICM Uherské Hradiště o lístky do kina!

výstavy

 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200