Canisterapie v obraze

Hvězda - vestibul, čtvrtek 19.02. 16:00,

Canisterapeutické centrum Zlín ve spolupráci s Městskými kiny Uh.Hradiště uvádí v prostorách uherskohradišťského kina Hvězda výstavu fotografií mapující jeho tříletou činnost. Cílem akce je seznámení veřejnosti s léčivými účinky psa na člověka, s takzvanou metodou canisterapie. Canisterapeutické centrum, které ve Zlíně funguje tři roky, je jediným zařízením svého druhu ve Zlínském kraji. Kromě poskytování canisterapie se věnuje i výcviku a předáváním zkušeností novým týmům, tedy psům a jejich pánům. Na vernisáži budete moci shlédnout videoukázku polohování, bude promítán videošot o Canisterapeutickém centru a jeho činnosti, budou zde přítomni canisterapeuti se svými psi aj. Součástí vernisáže bude také veřejná dražba fotografií, jejíž výtěžek bude věnován právě Canisterapeutickému centru Zlín. Společná vernisáž výstav (Canisterapie v obraze, Život nejen na kolech) se uskuteční ve čtvrtek 19. února od 16 hodin. (Od 17.00 hod. jako volný doprovodný program navíc promítáme slavný snímek Rain man.)

Oficiální webová stránka: www.canisterapie-zlin.cz
Obrázky, fotografie

 
Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

Radio RockMax

aktuality

Kterak na slaměné domy?

Výstava „Baobaby – Slaměné domy“ ukáže od 23. 4. v kavárně kina Hvězda projekty slaměných domů Občanského sdružení Baobaby na několika panelech fotografií. Ve středu 28. 5. se ve foyer kina bude konat přednáška „Baobaby: Stavby z přírodního materiálu“ spojená s besedou.

Lorax a naučná stezka ve Smetanových sadech

Městská kina doplní oslavy Země o tematický program. V neděli 27. 4. od 19 hodin bude v prostorách Letního kina Smetanovy sady zdarma promítnut animovaný Lorax, který vypráví o tom, co se může stát, když si lidé neváží stromů. Jeho projekci bude předcházet Stezka ve stínech stromů, na které se děti už od 18 hodin budou moci zábavnou formou seznámit s tím, co pro nás stromy znamenají.

Tristana a Isoldu nahradí Capriccio

Přímý přenos opery Tristan a Isolda, který se měl konat v úterý 29. 4. od 18 hodin se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme ve stejném termínu na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

výstavy

 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200