Novinky

filmové premiéry v kině Hvězda

Živá kultura

koncerty, divadla, besedy a vernisáže

Umění na plátně

balet, výtvarné umění, hudba, ad.

NapoleonNapoleon
Trollové 3Trollové 3
Jak přežít svého mužeJak přežít svého muže
Tonda, Slávka a kouzelné světloTonda, Slávka a kouzelné světlo
PřáníPřání
Perinbaba a dva světyPerinbaba a dva světy
Tancuj MatyldoTancuj Matyldo

Napoleon

2DČT15
Režie:Ridley Scott
Hrají:Joaquin Phoenix, Vanessa Kirby, Tahar Rahim, Benjamin Chivers
Premiéra:23. listopad 2023
Délka:158 minut
Žánr:Válečný, Romantický, Drama
Napoleon

DON QUIJOTE KRÁLOVSKÉHO BALETU S PŘEDTANČENÍM ŽÁKŮ ZUŠSezónu baletních programů londýnského Královského baletu v kině Hvězda zahájí v úterý 5. 12. v 17:45 energický balet Don Quijote, založený na stejnojmenném epickém románu Miguela de Cervantese. Nastudování Carlose Acosty překypuje vtipem i bravurní choreografií a věrně zachycuje kouzlo a romantiku horkého Španělska.

EXKLUZIVNÍ VÝSTAVA CÉZANNOVÝCH PORTRÉTŮ ŽIVOTA. Film „Cézanne - portréty života“ přináší exkluzivní přístup na vůbec první výstavu věnovanou Cézannovým portrétům, která se uskutečnila v londýnské Národní portrétní galerii a vzbudila celosvětový zájem. Před projekcí, která se koná ve čtvrtek 7. 12. od 18:00, navíc úvod historika umění Mgr. Martina Dvořáka.

VERNISÁŽ VÝSTAVY DENÍK UDÁLOSTÍ PŘELOŽENA. Výstava „Michał Pietrzak (PL) a Olena Matoshniuk (UA): Deník událostí", která měla začínat 1. 12., tento týden do kina Hvězda nedorazí. Důvodem je porucha automobilu, v němž je naložena. Nový předpoklad dovozu a následné instalace je středa 6. 12. Vernisáž výstavy se přesouvá na pátek 8. 12. od 18 hodin.

Partneři

město Uherské Hradiště
Europa Cinemas