Jamajka: Africký Karibik (výstava fotografií)

kavárna, pátek 22.06. 18:00, zdarma

Výstava fotografií Tomáše Belky, Ondřeje a Martina Bilíka z letní výpravy do exotické ostrovní země ve Střední Americe. Do země, kde většina domorodých obyvatel nezná spěch a stres a žije v relativní chudobě - výrazně spjata s přírodou a jejich dávnými africkými kořeny... Yeah man, Jamajka! Vernisáž výstavy v pátek 22. 6. od 18 hodin přinese povídání o Jamajce a cestě na ni, jamajskou a reggae hudbu a taky jedno velké filmové překvapení v atriu. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost dozvědět se o této jedinečné zemi víc! Vstup zdarma.

Obrázky, fotografie

 
Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

Koncert pro Krtka

aktuality

Tristana a Isoldu nahradí Capriccio

Přímý přenos opery Tristan a Isolda, který se měl konat v úterý 29. 4. od 18 hodin se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme ve stejném termínu na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

Velikonoční koncert Berlínských filharmoniků živě

Nemáte-li možnost zúčastnit se letošního Velikonočního koncertu v německém Baden-Badenu v podání Berlínské filharmonie a pod taktovkou Sira Simona Rattlea, můžete být při tom v přímém přenosu na plátně kina Hvězda Uherské Hradiště v neděli 20. 4. od 18 hodin. Hvězdou podvečera bude virtuozní, oceňovaná violončelistka Sol Gabeta.

Soutěžte s ICM Uherské Hradiště o lístky do kina!

výstavy

 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200