Fatboy Slim - From the Big Beach Bootique

Hvězda, pátek 31.08. 20:30, 150 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

Velká Británie 2012 / 100 min. / D-Cinema

Exkluzivní projekce: na celém světě pouze v poslední srpnový den! Big Beach Bootique 2012 je nejnovější událostí posledního desetiletí, největší taneční party na fotbalovém stadionu, jakou Velká Británie zažila. Záznam koncertu byl pořízen v jeho rodném městě Brightonu. Pro koncert byla použita LED stěna o ploše 600 m2, která pokryla celou délku stadionu, zahltila stadion laserovými efekty. Show se zúčastnilo přes 400 tančících hudebních fanoušků. 100 minutový koncert rozhodně nezklame fanoušky Fatboy Slim a fanoušky taneční hudby. Zazní zde "Rockafella Skank", "Praise You", "Right Here, Right Now" a "Weapon of Choice", která získala 6 cen MTV.

Obrázky, fotografie

 
Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

Koncert pro Krtka

aktuality

Tristana a Isoldu nahradí Capriccio

Přímý přenos opery Tristan a Isolda, který se měl konat v úterý 29. 4. od 18 hodin se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme ve stejném termínu na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

Velikonoční koncert Berlínských filharmoniků živě

Nemáte-li možnost zúčastnit se letošního Velikonočního koncertu v německém Baden-Badenu v podání Berlínské filharmonie a pod taktovkou Sira Simona Rattlea, můžete být při tom v přímém přenosu na plátně kina Hvězda Uherské Hradiště v neděli 20. 4. od 18 hodin. Hvězdou podvečera bude virtuozní, oceňovaná violončelistka Sol Gabeta.

Soutěžte s ICM Uherské Hradiště o lístky do kina!

výstavy

 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200