Karlík a továrna na čokoládu

Hvězda, úterý 06.09. 15:30, 65 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

USA, Velká Británie 2005 / 106 min. / dabing

Režie: TIM BURTON / Hrají: Freddie Highmore, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, James Fox, David Kelly, Christopher Lee, Missi Pyle, Noah Taylor, Annasophia Robb ad.

Johny Depp jako Willy Wonka. Charlie je jedním z pěti šťastlivců, kteří vyhrají exkurzi do tajemné čokoládovny podivína Willyho Wonka (Johny Depp). Brzy zjistí, že čokoládovna není jen tak obyčejná továrna, ale místo, kde se dá prožít spousta dobrodružství. Film byl natočen na motivy velmi populární dětské knížky a režie se ujal Tim Burton. Pravděpodobně nejburtonovštější Burton od Střihorukého Edwarda a fanouškův neskonalý obdiv, který nemá daleko do nehraného nadšení. Příběh je dětsky jednoduchý (a také edukativní), ale kvůli desítkám velkých i zcela přehlédnutelných vizuálních vychytávek, vtípků a krásně bizarnímu herectví strhne i „dospěláky.“

Obrázky, fotografie

 
Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

Koncert pro Krtka

aktuality

Tristana a Isoldu nahradí Capriccio

Přímý přenos opery Tristan a Isolda, který se měl konat v úterý 29. 4. od 18 hodin se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme ve stejném termínu na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

Soutěžte s ICM Uherské Hradiště o lístky do kina!

výstavy

 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200