Program duben 2006

datumčasmístofilmtypdélka
so 01.04.17:30HvězdaWalk the Line135 min.
 20:00HvězdaWalk the Line135 min.
 20:30Mír-barBroken Babylon vícekoncert 
ne 02.04.14:30HvězdaChlupatá kresbaMalovásek60 min.
 15:30HvězdaMadagaskarBijásek85 min.
 17:30HvězdaWalk the Line135 min.
 20:00HvězdaWalk the Line135 min.
po 03.04.17:30HvězdaWalk the Line135 min.
 20:00HvězdaWalk the Line135 min.
út 04.04.17:30HvězdaWalk the Line135 min.
 20:00HvězdaUtajený / CachéART117 min.
st 05.04.15:30HvězdaMadagaskarBijásek85 min.
 17:30HvězdaWalk the Line135 min.
 20:00HvězdaWalk the LineART135 min.
čt 06.04.16:00HvězdaTrainspottingZlatý fond94 min.
 17:45HvězdaUniverzální uklízečka / K..103 min.
 20:00HvězdaDobrou noc a hodně štěstí..93 min.
pá 07.04.17:30HvězdaDobrou noc a hodně štěstí..93 min.
 20:00HvězdaUniverzální uklízečka / K..103 min.
 20:30MírLenka Dusilová - Mezi Svě.. vícekoncert 
so 08.04.17:30HvězdaUniverzální uklízečka / K..103 min.
 19:30MírBlade Loki (PL), Lecsa Pu.. vícekoncert 
 20:00HvězdaDobrou noc a hodně štěstí..93 min.
ne 09.04.14:30HvězdaKrupicová kresbaMalovásek60 min.
 15:30HvězdaFimfárum Jana WerichaBijásek90 min.
 17:30HvězdaUniverzální uklízečka / K..103 min.
 20:00HvězdaDobrou noc a hodně štěstí..93 min.
po 10.04.00:00HvězdaZákladní instinkt 2 / Bas..115 min.
 17:30HvězdaUniverzální uklízečka / K..103 min.
út 11.04.17:30HvězdaZákladní instinkt 2 / Bas..115 min.
 20:00HvězdičkaUniverzální uklízečka / K..103 min.
 20:00HvězdaCommitments / The Commitm..ART118 min.
st 12.04.15:30HvězdaFimfárum Jana WerichaBijásek90 min.
 17:30HvězdaUniverzální uklízečka / K..103 min.
 17:30HvězdaBosna a Herzegovina 10 le..výstava 
 20:00HvězdaZákladní instinkt 2 / Bas..115 min.
čt 13.04.16:00HvězdaPink Floyd: The WallZlatý fond95 min.
 17:45HvězdaDoba ledová 2 – Obleva / ..90 min.
 20:00MírBridgwater tour 2006 vícekoncert 
 20:00HvězdaUnderworld: Evolution106 min.
pá 14.04.17:30HvězdaDoba ledová 2 – Obleva / ..90 min.
 20:00HvězdaUnderworld: Evolution106 min.
so 15.04.15:30HvězdaDoba ledová 2 – Obleva / ..90 min.
 17:30HvězdaDoba ledová 2 – Obleva / ..90 min.
 19:30Mír-barBŘITVA 2005: Malignant Tu.. vícekoncert 
 20:00HvězdaUnderworld: Evolution106 min.
ne 16.04.14:30HvězdaMalování do škrobuMalovásek60 min.
 15:30HvězdaDoba ledová 2 – Obleva / ..Bijásek90 min.
 17:30HvězdaDoba ledová 2 – Obleva / ..90 min.
 20:00HvězdaUnderworld: Evolution106 min.
po 17.04.17:30HvězdaDoba ledová 2 – Obleva / ..90 min.
 20:00HvězdaUnderworld: Evolution106 min.
út 18.04.17:30HvězdaDoba ledová 2 – Obleva / ..90 min.
 20:00HvězdičkaUnderworld: Evolution106 min.
 20:00HvězdaČíňanART93 min.
st 19.04.15:30HvězdaDoba ledová 2 – Obleva / ..Bijásek90 min.
 17:30HvězdaUnderworld: Evolution106 min.
 20:00HvězdaZtraceno v překladu / Los..ART102 min.
čt 20.04.16:00HvězdaPřípad pro začínající kataZlatý fond104 min.
 18:00HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
 20:00HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
pá 21.04.17:30HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
 20:00HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
 20:30MírFilip Topol a Psí vojáci vícekoncert 
so 22.04.17:30HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
 20:00HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
ne 23.04.14:30HvězdaKreslení křídami do mokré..Malovásek60 min.
 15:30HvězdičkaMikeš I.Bijásek68 min.
 17:30HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
 20:00HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
po 24.04.17:30HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
 20:00HvězdaMariňák / Jarhead124 min.
út 25.04.17:30HvězdaÚčastníci zájezdu113 min.
 20:00HvězdičkaMariňák / Jarhead124 min.
 20:00HvězdaMotocyklové deníkyART128 min.
st 26.04.15:30HvězdaMikeš I.Bijásek68 min.
 17:30HvězdaMariňák / Jarhead124 min.
 20:00HvězdaÚčastníci zájezduART113 min.
čt 27.04.16:00HvězdaModrý samet / Blue VelvetZlatý fond120 min.
 20:00HvězdaSyriana126 min.
pá 28.04.17:30HvězdaSyriana126 min.
 20:00HvězdaSyriana126 min.
 20:30MírGiro de Pivko - ohlédnutí.. vícekoncert 
so 29.04.17:30HvězdaSyriana126 min.
 20:00HvězdaSyriana126 min.
ne 30.04.14:30HvězdaČarodějnické malováníMalovásek60 min.
 15:30HvězdaBijásek +: Tentokrát čaro..Bijásek 
 17:30HvězdaKočár do Vídně78 min.
 20:00HvězdaSyriana126 min.
Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

Radio RockMax

aktuality

Kterak na slaměné domy?

Výstava „Baobaby – Slaměné domy“ ukáže od 23. 4. v kavárně kina Hvězda projekty slaměných domů Občanského sdružení Baobaby na několika panelech fotografií. Ve středu 28. 5. se ve foyer kina bude konat přednáška „Baobaby: Stavby z přírodního materiálu“ spojená s besedou.

Lorax a naučná stezka ve Smetanových sadech

Městská kina doplní oslavy Země o tematický program. V neděli 27. 4. od 19 hodin bude v prostorách Letního kina Smetanovy sady zdarma promítnut animovaný Lorax, který vypráví o tom, co se může stát, když si lidé neváží stromů. Jeho projekci bude předcházet Stezka ve stínech stromů, na které se děti už od 18 hodin budou moci zábavnou formou seznámit s tím, co pro nás stromy znamenají.

Tristana a Isoldu nahradí Capriccio

Přímý přenos opery Tristan a Isolda, který se měl konat v úterý 29. 4. od 18 hodin se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme ve stejném termínu na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

výstavy

 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200