kafe ve Hvězdě

Nekuřácká kavárna ve foyer Kina HVĚZDA v Uherském Hradišti.

Denně u nás můžete posedět pod deštníky u stylových groteskových stolků ....

Vychutnejte si svůj šálek lahodné kávy Julius Meinl nebo si nechte připravit jeden ze skvělých čajů téže značky.

V naší nabídce ale samozřejmě nechybí ani kvalitní sudové víno z rodinného vinařství Šoman Dolní Dunajovice nebo točené pivo různých značek a chutí.

Denně pro vás máme upečenu čerstvou domácí bábovku a v nejbližší době chystáme nabídku domácích dezertů a vlastních sendvičů.

A pro ty, co si dají rádi něco sladkého, máme speciální nabídku vážených cukrovinek. Svou porci si můžete nechat namíchat z libovolných druhů želatinových ovocných medvídků, pečeného želé , lékorek nebo také arašídů v mléčné čokoládě.  Pakliže však upřednostníte sklenku kvalitního alkoholu, vězte, že i u nás si přijdete na své ;-)

Pokud dorazíte do kina i se svými ratolestmi, je pro ně připraven malý dětský koutek .

Protože u nás nikdy nezůstává u obyčejné nabídky, máme v rukávu schovány další trumfy, kterými jsou například Siggiho horký punč dle tajné receptury nebo domácí limonády připravované na přírodní bázi bez konzervantů a barviv.

Nabízíme kávu!

V kavárně HVĚZDA KAFE si můžete vychutnat prémiovou kávu značky Julius Meinl. Kromě klasického espressa nechybí ani cappuccino nebo ledová káva. Všechny kávy a ostatní nápoje Vám rádi připravíme také do kelímku s sebou.

Pro přípravu všech káv využíváme jedinečný kávový kapslový systém Julius Meinl Caffitaly Inspresso.

Julius Meinl přináší všem vyznavačům kvalitní kávy revoluční systém espresso kapslí, který uchovává nezaměnitelné aroma kávy Julius Meinl a umožňuje komfortní přípravu nápoje výjimečné chuti. Každá espresso kapsle je hermeticky vakuově uzavřena, aby si káva uvnitř uchovala svou čerstvost a aromatickou rozmanitost.
Už žádné problémy se zvětralou kávou. S espresso kapslemi Julius Meinl si vychutnáte každou Vaši porci kávy v kvalitě porovatelné s čerstvě namletými zrnky kávy.

Kávoví someliéři tvrdí, že chuť kávy může charakterizovat až 800 různých látek, které člověk postupně dokáže objevovat a vychutnávat jejich harmonii.  Čerstvě upražená káva Julius Meinl, samozřejmě 100% Arabica, je okamžitě namletá a vakuově zabalená do kapslového obalu. Tak je zabezpečena čerstvost každé porce, porovnatelná se šálkem kávy ve Vaší oblíbené kavárně.

Každá porce kapsle obsahuje přesně 8,5g mleté kávy, ideální dávku na přípravu osvěžujícího, inspirativního šálku nápoje. Káva v kapsli je optimálně namletá a utlačená tak, aby přes ni voda bez problému protekla a výsledkem bylo bohaté espresso s luxusní pěnou.

Speciální design kapsle zabezpečuje perfektní extrakci kvalitního kávového nápoje. Stačí jen chvilka, jeden krok přípravy, a můžete si v pokoji u Vás doma vychutnávat lahodnou chuť a podmanivé aroma, tak charakteristické pro svět vídeňských kaváren. Kapsle Julius Meinl jsou čisté, nepropustně uzavřené a především hygienické.

Specifická struktura a design kapslí vpouští vodu ze stroje pdo tlakem přes vrchní část, poté prochází přes filtr a spařuje porci čerstvé mleté kávy. Přes druhý filtr se následně extrahuje bohaté krémové espresso přímo do šálku.

Nabízíme cukrovinky!

Pro malé i velké mlsouny do kina i na cesty jsme připravili až 10 druhů vážených cukrovinek.Můžete si nechat namíchat svou porci želé - neskutečně chutné, měkké, gumovité, s ovocnou šťávou, různými příchutěmi nebo tvary. Dáte přednost sladkému nebo kyselému ? A medvídkovi nebo krokodýlkovi ?

Nabízíme lihovinu!

A nebo máte raději něco ostřejšího?

Pro pány i pro dámy nad 18 let máme v naší kavárně připravenu nabídku rumů, ginů nebo whisk(e)y, popřípadě hořkých destilátů a pálenek značkové české i zahraniční produkce.

Fotogalerie