Novinky

filmové premiéry v kině Hvězda

Živá kultura

koncerty, divadla, besedy a vernisáže

Umění na plátně

balet, výtvarné umění, hudba, ad.

Dárkové karty

kina Hvězda

Vánoční příběhVánoční příběh
Grand PrixGrand Prix
DivnosvětDivnosvět
Black Panther: Wakanda nechť žijeBlack Panther: Wakanda nechť žije
Dreaming Walls: Hotel Chelsea + úvod: hudební publicista Josef RauvolfDreaming Walls: Hotel Chelsea + úvod: hudební publicista Josef Rauvolf
FabelmanoviFabelmanovi
Avatar: The Way of WaterAvatar: The Way of Water

Vánoční příběh

2DOR12
Režie:Irena Pavlásková
Hrají:Karel Roden, Jiřina Bohdalová, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser
Premiéra:25. listopad 2021
Délka:118 minut
Žánr:Komedie
Vánoční příběh

AVATAR: THE WAY OF THE WATER - PŘEDPRODEJ ZAČÍNÁ! Maximálně očekávaná dvojka je konečně tu! Už nyní si můžete koupit vstupenky v předprodeji na tento mega-film. Promítáme jej od 14. 12. ve 2D a 3D. Ve filmu se po více jak deseti letech znovu setkáme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu.

PŘIDEJTE SE K OHLÉDNUTÍ! Neformální „slovácké pressfoto“ a současně bilanční kolektivní výstava fotografií žije už svým 17. ročníkem a těší se na Vaše fotografie ze Slovácka. Tematický záběr výstavy je téměř neomezený, podmínkou je ale zřetelná vazba snímků k regionu. Své fotografie můžete vkládat na webu výstavy od 15. 11. do 15. 12. 

HIPPIE VEČER ZDARMA: HOTEL CHELSEA S JOSEFEM RAUVOLFEM!  Přijďte zavzpomínat na éru hippies do Hvězdy během European Cinema Night v pondělí 5. 12. Duchové Patti Smith, Janis Joplin, Jima Morrisona a dalších umělců se zjeví! Od 18:30 hudební klipy s rautem, v 19:00 projekce filmu Dreaming Walls: Hotel Chelsea, ve 21:00 beseda s hudebním publicistou Josefem RauvolfemCelý program je díky podpoře Europa Cinemas zdarma!

Partneři

město Uherské Hradiště
Europa Cinemas