Zůstane to mezi námi

Mír, středa 25.05. 20:00, 65 Kč 75 Kč

Chorvatsko, Srbsko, Slovinsko 2010 / 87 min.

Režie: RAJKO GRLIĆ / Hrají: Miki Manojlovic, Daria Lorenci, Nina Ivanišin, Kresimir Mikić ad.

V současném Záhřebu žijí dva bratři, jejichž vztahy s ženami jsou mírně řečeno rozvolněné. Nikola si užívá ženských náručí do sytosti a dokonce si za své počínání dovede vysloužit i soucit. Bratr nad Nikolových chováním přivírá oči a zdá se, že také nemá čisté svědomí. Je nevěra smrtelným hříchem, nebo ji lze nějak omluvit? Tragikomedie jednoho z nejvýznamnějších chorvatských režisérů se skvěle dotýká témat pohyblivé morálky, strachu ze samoty a snaží se hledat motivace pro své dvoustranné postavy. Přes komediální nadsázku často zamrazí samota, jež hrdiny obklopuje. Snímek získal cenu za režii na loňském MFF v Karlových Varech.

Obrázky, fotografie

 
Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

Koncert pro Krtka

aktuality

Tristana a Isoldu nahradí Capriccio

Přímý přenos opery Tristan a Isolda, který se měl konat v úterý 29. 4. od 18 hodin se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme ve stejném termínu na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

Velikonoční koncert Berlínských filharmoniků živě

Nemáte-li možnost zúčastnit se letošního Velikonočního koncertu v německém Baden-Badenu v podání Berlínské filharmonie a pod taktovkou Sira Simona Rattlea, můžete být při tom v přímém přenosu na plátně kina Hvězda Uherské Hradiště v neděli 20. 4. od 18 hodin. Hvězdou podvečera bude virtuozní, oceňovaná violončelistka Sol Gabeta.

Soutěžte s ICM Uherské Hradiště o lístky do kina!

výstavy

 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200