Bakalářské a magisterské práce studentů Ateliéru vizuální tvorby v Uh.Hradišti, FMK UTB ve Zlíně

Hvězda, pátek 15.06. 18:00,

Výstava představuje projekty, které završují tříleté, respektive pětileté studium. Vystavené práce z oblasti prostorového a grafického designu, designu mobilních aplikací či webdesignu nabízí pohled nastupující generace na jejich současnou podobu. UTB věří, že mnozí z vystavujících absolventů budou úspěšně ovlivňovat vizuální podobu naší budoucnosti. Ústav vizuální tvorby je součástí Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Vernisáž výstavy v pátek 15. 6. od 18.00 hod.

Oficiální webová stránka: http://www.uvt.fmk.utb.cz
Obrázky, fotografie

 
Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

Koncert pro Krtka

aktuality

Tristana a Isoldu nahradí Capriccio

Přímý přenos opery Tristan a Isolda, který se měl konat v úterý 29. 4. od 18 hodin se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme ve stejném termínu na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

Velikonoční koncert Berlínských filharmoniků živě

Nemáte-li možnost zúčastnit se letošního Velikonočního koncertu v německém Baden-Badenu v podání Berlínské filharmonie a pod taktovkou Sira Simona Rattlea, můžete být při tom v přímém přenosu na plátně kina Hvězda Uherské Hradiště v neděli 20. 4. od 18 hodin. Hvězdou podvečera bude virtuozní, oceňovaná violončelistka Sol Gabeta.

Soutěžte s ICM Uherské Hradiště o lístky do kina!

výstavy

 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200