Novinky

filmové premiéry v kině Hvězda

Živá kultura

koncerty, divadla, besedy a vernisáže

Umění na plátně

balet, výtvarné umění, hudba, ad.

Letní kino

Smetanovy sady

MotorkářiMotorkáři
Mizerové: Na život a na smrtMizerové: Na život a na smrt
Garfield ve filmuGarfield ve filmu
Já, padouch 4Já, padouch 4
StrážciStrážci
Furiosa: Sága šíleného MaxeFuriosa: Sága šíleného Maxe

Motorkáři

2DČT15
Režie:Jeff Nichols
Hrají:Austin Butler, Jodie Comer, Tom Hardy, Michael Shannon
Premiéra:20. červen 2024
Délka:116 minut
Žánr:Drama
Motorkáři

ANIME SOBOTA 3 SE SUPER ANIMÁKY A DOPROVODNÝM PROGRAMEM! Zveme na další odpoledne nabité japonskou anime kulturou! 15. 6. budou k vidění skvělé počiny legendárního režiséra Hajao Mijazakiho: Doručovací služba čarodějky Kiki (14:00) a Howlův kráčející hrad (17:30). Hvězda jako anime předkrm také promítne 10. 6. v 17:30 sportovní komedii HAIKYU!! The Dumpster Battle. Tentokrát bude Anime sobota extrémně bohatá na doprovodný program nazvaný Anime doprovodný krasohled“ (od 16:00). Sleva pro kostýmované diváky! 

KONCERT HAPPINESS IN SLAVERY NA KORUNĚ! Příznivce Nine Inch Nails, The Smashing Pumpkins, Depeche Mode a dalších podobně laděných veličin roztančí v zahradní restauraci Koruna v sobotu 15. 6. od 20:00 koncert skupiny Happiness In Slavery, která vznikla v Kroměříži v roce 2020 na základech Midlife Crisis. Energií kypící show trojice  (eMko – hlas, multipad, sequencer; Márty – kytara; Mejla –  bicí) podporuje také živelná video složka.

S VYSVĚDČENÍM DO KINA NA VELKOU SLEVU, DÁRKY A ZÁBAVU! V den předávání vysvědčení (28. 6.) zvou Městská kina a centrum Akropolis na tradiční akci. Stačí, když děti na pokladně ukáží své vysvědčení a získávají slevu celých 60 Kč na jednotlivé filmy: Wonka (11:00), Ptáci stěhováci (13:30), Lassie se: Nové dobrodružství (15:30). Vstupné tak činí 90 Kč, ostatní zaplatí 150 Kč. Pozor - kupte si lístek se slevou dopředu na webu a ukázat „vízo“ můžete až při vstupu do sálu – vyhnete se tak čekání u pokladny. Ve foyer kina navíc od 13:00 do 15:30 poběží malování na tvář a výtvarná dílna. Po celou dobu akce budou ve foyer k rozebrání filmové plakáty s oblíbenými hrdiny, hudba a sedací pytle.

Partneři

město Uherské Hradiště
Europa Cinemas