karta Sphere

Kino Hvězda se od června 2016 zapojilo do benefičního programu karet Sphere, jehož výhody může čerpat běžný divák v programech Sphere a Carte (sleva 10%). Mladí diváci mohou využít programu Young se slevou 20%. Na jednu kartu lze poskytnout slevu maximálně na dvě vstupenky.

 

Slevy

Rodinné vstupné: 

Skupina 2 dětí do 15 let a 2 dospělých nebo 3 dětí do 15 let a 1 dospělého má nárok na 1 vstupenku na běžná filmová představení zdarma.

ZTP a ZTP/P: 

Držitel průkazu ZTP má nárok na 50% slevu. Pro držitele průkazek ZTP/P platí rovněž sleva 50% a doprovod má vstup zdarma. 

ISIC a IYTC karta: 

informace zde

Děti do 3 let věku: 

Zdarma bez nároku na sedadlo.

Za 10 vstupenek 1 zdarma: 

Za 10 vstupenek na různá filmová představení dostanete 1 vstup zdarma na film dle Vašeho výběru. Akce 10+1 se vztahuje vždy jen na vstupenky v daném kalendářním roce. Nevztahuje se na alternativní obsah a Kulturní delikatesy.

Můžete uplatnit i vstupenku, kterou jste si koupili on-line a doma vytiskli, ale je potřeba ji opatřit razítkem v pokladně kina. Jinak je tato vstupenka v rámci akce 10+1 neplatná
 

Chcete-li získat další slevy a výhody, staňte se členy Bijásku, Baby Bia, Bia Senior nebo ARTkina. Průkazku žádejte na pokladně kina Hvězda. Registrovat se můžete předem na e-mailu registrace@mkuh.cz