Novinky

filmové premiéry v kině Hvězda

Živá kultura

koncerty, divadla, besedy a vernisáže

Umění na plátně

balet, výtvarné umění, hudba, ad.

Dárkové karty

kina Hvězda

Přání k narozeninámPřání k narozeninám
Avatar: The Way of WaterAvatar: The Way of Water
BTS: Yet To Come in Cinemas (BTS z Busanu)BTS: Yet To Come in Cinemas (BTS z Busanu)
Zoubková vílaZoubková víla
Víly z InisherinuVíly z Inisherinu
BabylonBabylon

Přání k narozeninám

2DORMP
Režie:Marta Ferencová
Hrají:Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Khek Kubařová, Tomáš Klus
Premiéra:19. leden 2023
Délka:93 minut
Žánr:Komedie
Přání k narozeninám

S VYSVĚDČENÍM PRO POŘÁDNOU SLEVU! Stačí, když s sebou děti vezmou své vysvědčení a automaticky získávají výraznou slevu 40 Kč. Čerstvé vysvědčení se nabízí zužitkovat v úterý 31. 1. na rekordně úspěšný animák Mimoni 2: Padouch příchází (13:30). O prázdninách, v pátek 3. 2., nabídneme už v 10:00 veleúspěšný film Avatar: The Way of Water ve 3D. Následovat bude Encanto (13:30) a novinkový španělský animák Mumie (15:45). Ve foyer kina budou nachystány zdarma k rozebrání filmové plakáty ad.

SCANDI 2023: PŘEHLÍDKA ŽHAVÝCH NOVINEK SEVERSKÉHO FILMU. Od 23. 1. do 7. 2. nabídneme pečlivý výběr toho nejvýraznějšího ze současného skandinávského filmu, a to ve festivalové přepremiéře. Hrajeme psycho horror Ono, černou komedii Je mi ze sebe špatně, vztahové drama Všechny mé dopisy spal, klasické sci-fi UFO Švédsko a komedii Letní světlo, a pak přijde noc. Ochutnejte novinky severského filmu jako první! 

BTS: YET TO COME IN CINEMAS! Ve středu 1. 2. a v sobotu 4. 2 v  17:30 se můžete připojit k RM, Jinovi, SUGOVI, j-hopeovi, Jiminovi, V a Jung Kookovi ve speciálním filmovém sestřihu upraveném a zremixovaném pro velká plátna kin. Zazní skladby z kompletní kariéry milované skupiny, včetně hitů "Dynamite", "Butter" a "IDOL", plus první koncertní provedení písně "Run BTS" z jejich nejnovějšího alba Proof. 

Partneři

město Uherské Hradiště
Europa Cinemas