Dárková karta

Nabízíme prodej dárkových karet ON-LINE NEBO NA POKLADNĚ KINA! 

Univerzální dárková karta kina v žluto-černé grafice, vycházející z loga kina  je k mání v hodnotách 300, 500, 750 nebo 1000 KčNakupujte ZDE nebo na pokladně kina Hvězda.

ON-LINE NÁKUP:  Do e-mailu vám přijde „kinovstupenka“, která slouží jako potvrzení o nákupu. Na e-mailovou adresu info@mkuh.cz nám následně napište poštovní adresu, kam máme kartu doručit. Kartu ihned po jejím zpracování odesíláme poštou k vám, maximálně do dalšího dne odevzdáváme dopis České poště. Poplatek za dopis zaslaný na dobírku činí 75 až 85 Kč (dle počtu zaslaných dárkových karet) a budeme rádi, když nám tento poplatek uhradíte na číslo účtu kina Hvězda - bližší informace vám zašleme v potvrzovacím mailu o odeslání vstupenek.

Dárková karta, kterou obdržíte v dárkové obálce, je platná 12 měsíců od nákupu. Nelze ji využít na nákup on-line, jde uplatnit pouze v pokladně kina.  Uplatnit ji můžete na nákup klasického promítání či jiného programu pořádaného Městskými kiny. Karta je přenosná a je opatřena unikátním čárovým kódem, což umožní rychlé odbavení u pokladny. Zůstatek kreditu na kartě lze zjistit na pokladně kina Hvězda nebo i telefonicky, kdy naší paní pokladní řeknete číselný kód karty.