Novinky

filmové premiéry v kině Hvězda

Živá kultura

koncerty, divadla, besedy a vernisáže

Umění na plátně

balet, výtvarné umění, hudba, ad.

Letní kino

Smetanovy sady

Zápisník alkoholičky + hosté: režisér Dan Svátek, spisovatelka Michaela Duffková ad.Zápisník alkoholičky + hosté: režisér Dan Svátek, spisovatelka Michaela Duffková ad.
V hlavě 2V hlavě 2
Deadpool & WolverineDeadpool & Wolverine
Hrabě Monte ChristoHrabě Monte Christo
TwistersTwisters

Zápisník alkoholičky + hosté: režisér Dan Svátek, spisovatelka Michaela Duffková ad.

2DOR15
Režie:Dan Svátek
Hrají:Tereza Ramba, Miroslav Hanuš, Barbara Lukešová, Miloslav König
Premiéra:11. červenec 2024
Délka:90 minut
Žánr:Drama
Zápisník alkoholičky + hosté: režisér Dan Svátek, spisovatelka Michaela Duffková ad.

ZÁPISNÍK ALKOHOLIČKY + HOSTÉ: DAN SVÁTEK, MICHAELA DUFFKOVÁ AD.  V sobotu 20. 7. od 20:00 si můžete naplno užít nový film Zápisník alkoholičky za účasti delegace: režisér Dan Svátek a spisovatelka Michaela Duffková. Po filmu proběhne debata s tvůrci a za účasti odborníků z krizových a poradenských center. Zažijete dramatický příběh mladé ženy bojující se závislostí na alkoholu. Hlavní hrdinkou je mladá maminka, která se rozhodla nevzdat, nastoupit léčbu a bojovat se svým démonem i o svou rodinu. Kde vzít sílu se léčit a co následuje poté? Na tyto a mnohé další otázky odpovídá autentická a upřímná filmová zpověď abstinující alkoholičky.

VÝSTAVA "50: PŘÍBĚH FILMOVKY" VÁS PROVEDE HISTORIÍ PLAKÁTŮ. Narozeniny Letní filmové školy oslaví také výstava „50: Příběh Filmovky“. Ve foyer kina Hvězda bude od 18. 7. do 28. 8. vystavena kolekce ze sbírky plakátů Terryho ponožky, která představí třicet ideových plakátů k jednotlivým ročníkům Letní filmové školy a to od roku 1994 až k letošnímu jubilejnímu 50. ročníku. Další části výstavy najdete od 26. 7. ve Smetanových sadech a v přízemí Slováckého muzea. Vernisáž výstavy „50: Příběh Filmovky“ se bude konat v sobotu 27. 7. v 16:30 ve Smetanových sadech.

VELEHUTNÁ TRIPLE DJS PARTY NA KORUNĚ! Ve venkovní zahrádce restaurace Koruna roztočí v sobotu 17. 8. od 20:00 společně vinylové desky a datové soubory tři ostřílení a v regionu známí DJs. DJ DRSH (člen BASHMENT BASS FOUNDATION) bude pouštět jamajským kouřem nasáklé bassové beaty. Hradišťák PRZEMA zahraje převážně boombap rapy, ale také funk, early disco & rare grooves. DJ SETLISTHUNTER to vše doplní o elektro a 80’s hity. Končit se bude až o půlnoci!

Partneři

město Uherské Hradiště
Europa Cinemas